Pumpa MOON AIOLOS DIGIT HP/HV

Kód: 931100105270TU
Neohodnotené
Značka: Moon
€51 –9 %
y7gh453rf
€51 –9 % €46
Skladom (3 ks)

Šikovná pumpa na bicykel značky Moon

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti pumpy:

  • Tlačidlo na zníženie tlaku – umožňuje rýchlo prispôsobiť tlak aktuálnym jazdným podmienkam.
  • Závitová hlava – zaisťuje stabilné spojenie medzi čerpadlom a ventilom.
  • CNC, hliníkové puzdro - zaisťuje odolnosť a pevnosť čerpadla.
  • Indikátor stavu batérie – umožňuje kontrolovať úroveň nabitia batérie.
  • Jednotky PSI/bar/kPa/kg/cm2 – umožňujú zvoliť jednotku merania tlaku.
  • Náhradné batérie v kryte displeja - nemusíme sa báť vybitia batérie.
  • Dĺžka 282 mm - robí pumpu praktickou a ľahko skladovateľnou.
  • Maximálny tlak 320 PSI / 22 bar - umožňuje dofúkať pneumatiky aj tlmiče.
  • Suma sumárum, nová pumpa na bicykel AIOLOS HP/HV je perfektným zariadením ako pre cykloservisy, tak aj pre profesionálnych cyklistov. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a funkčnosti je vhodný aj ako darček pre cyklistu.

Pumpa na bicykel Aiolos od značky Moon je spoľahlivý a kvalitný nástroj pre nafukovanie plášťov bicykla. S jej výkonom a praktickým dizajnom je táto pumpa nevyhnutná pre každého cyklistu.

Cyklistická pumpa AIOLOS DIGIT HP/HV od Moon je zariadením, ktoré určite zaujme všetkých cyklistov, ktorí chcú mať istotu, že ich tlmič a pneumatiky sú správne nahustené. Čerpadlo je vybavené množstvom funkcií, ktoré uľahčujú a zrýchľujú čerpanie, ako aj zabezpečujú presné meranie tlaku.

Pumpa je ideálna ako na bikepacking, tak aj na domáce a dielenské použitie. Má malé rozmery (282 mm), má rámovú montážnu konzolu a je vyrobená z hliníka pomocou CNC technológie, vďaka čomu je odolný a ľahký. Nafukovanie pumpy je pohodlné, pretože má malú rukoväť, ktorá dobre padne do ruky. Pumpa má závitovú hlavu, ktorá zaisťuje veľmi stabilné spojenie s ventilmi. Stačí naskrutkovať uzáver na ventil a pumpovať. Tento typ hlavice eliminuje riziko nesprávneho umiestnenia hlavice na ventil a spôsobenie jeho ohnutia. Hlava spolupracuje s ventilmi a tlmičmi Schrader a Presta.

Nafukovanie je veľmi rýchle, pretože prebieha v oboch smeroch pohybu pumpy.

Vďaka redukčnému tlačidlu môžeme znížiť tlak v kolesách a tlmiči na patričnú úroveň v závislosti od terénu, ktorým sa pohybujeme, hmotnosti bicykla s príslušenstvom a cyklistu.

Pumpa je navrhnutá tak, aby odolalo tlaku 320 PSI / 22 bar. Vďaka tomu ním môžeme nafúknuť aj tlmiče. To ocenia špecializované cykloservisy.

Digitálny tlakomer je prehľadný a presný. Ak ho chcete zapnúť, stačí stlačiť tlačidlo „ON“ na približne 2 sekundy. Po opätovnom stlačení tlačidla "ON" sa zobrazená jednotka tlaku zmení. Môžeme si vybrať z jednotiek: PSI/bar/kPa/kg/cm2. Elektronický tlakomer je vybavený aj indikátorom stavu batérie. Ďalšou výhodou tlakomeru je malá priehradka umiestnená na zadnej strane displeja, kde sú umiestnené náhradné batérie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz