O nás

Kto sme ? Sme hlavne športovci a odvorníci vo svojich športoch ako bývalí pretekári na lyžiach, skokoch na lyžiach, či bicykloch. Predajne Legend Sport prevádzkuje spoločnosť BRETTON SK s.r.o. pod materskou firmou Bretton s.r.o., ktorá je zároveň distribútorom značky Rossignol na Slovensku.

Distribúcii značky ROSSIGNOL sa na Slovensku venujeme už vyše pätnásť rokov (pred rokom 2017 ako Galaxy Sport), predaj bicyklov CUBE sme začali robiť v roku 2014. Cube je bezkonkurenčná nemecká značka a sme veľmi radi že zastupujeme jej pozície v Banskej Bystrici. Tento rok s nadšením začíname predávať unikátne elektrobicykle BREEZER, čo je exkluzívna značka pre ozajstných „gurmánov“. Taktiež sa venujeme jedenej z najstarších cyklistických značiek FUJI. Bicykle Fuji sa vyrábajú od roku 1899 a už čoskoro budeme mať tieto jedinečné kúsky v predaji.

Máme dve vlastné predajne LegendSport s ľahkým a rýchlym prístupom a parkovaním, s možnosťou otestovať si bicykel priamo pred predajňou. Predajňa v Banskej Bystrici bola otvorená v roku 2014, predajňa v Bratislave je tu pre Vás len od jesene 2019. V predajniach sa venujeme výhradne našim značkám, takže vieme ponúknuť široký sortiment jednej značky, s maximálnou znalosťou produktu a starostlivosťou o zákazníka.

Sme hlavne lyžiari a cyklisti, nepohrdneme však akýmkoľvek iným športom. Snažíme sa čo najviac športovať aby nás naša práca bavila a mohli sme ju robiť s presvedčením a nadšením športovca. Podporujeme mladých pretekárov, jednotlivo aj hromadne, formou Rossignol Cup spolu so Zväzom Slovenského Lyžovania. Sme veľmi hrdí na to, že od začiatku spájame našu značku aj s Petrou Vlhovou – hviezdou slovenského lyžovania.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz