FAQ

Najčastejšie otázky a odpovede

 

Môžem si bicykel objednať aj online cez eshop?

Áno, bicykel si môžete objednať aj online. Doručíme Vám ho prostredníctvom zazmluvnenej kuriérskej spoločnosti (doprava zdarma) alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v našej predajni v Bratislave alebo v Banskej Bystrici.

 

Kedy mám dopravu zadarmo?

Doprava zadarmo sa vzťahuje na objednávky so sumou nad 50 €.

 

Môžem tovar zaplatiť online aj kartou?

Áno, samozrejme, platby kartou v našou eshope sú zabezpečené a spoľahlivé. V prípade vyzdvihnutia v niektorej z našich predajní môžete zaplatiť za tovar priamo pri jeho prevzatí a to kartou alebo v hotovosti. V prípade dodania kuriérom na dobierku môžete zaplatiť kuriérovi kartou alebo v hotovosti.

 

Akou kuriérskou spoločnosťou doručujeme tovar ?

Máme zmluvu s prepravcom 123kuriér, ktorý doručuje do 2 dní od poslania tovaru z našich predajní, aj nadrozmerný tovar ako sú bicykle.

 

Ako dlho trvá doručenie z českého alebo slovenského skladu ?

Z českého skladu CZ (info nájdete pri produkte) doručujeme tovar do 7 pracovných dní od objednávky alebo skôr. Ak je tovar skladom v BB alebo v BA (info pri produkte) tak je tovar na Slovensku a doručíme ho do 3 pracovných dní od objednávky alebo skôr.

 

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne na predajni ?

Samozrejme. Pri online objednávke si vyberiete spôsob dopravy - osobné vyzdvihnutie a vyberiete si pobočku v Bratislave alebo v Banskej Bystrici. Počkajte na potvrdenie, či je tovar na vami vybranej predajni nachystaný. Keďže máme predajne v Bratislave aj v Banskej Bystrici potrebujeme tovar doručiť z jednej predajne na druhú. Toto môže trvať maximálne 3 pracovné dni. Tovar si môžete vyzdvihnúť na týchto odberných miestach: 

Rossignol / Legendsport Bratislava, stará Vajnorská 4, 831 04 bratislava, info@legendsport.sk

Rossignol / Legendsport Banská Bystrica, Zvolenská 177, 974 05 Banská Bystrica, shopbb@rossignol.sk

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz