Cube Aim SLX slateblack´n´black
Kód: 141200MPodrobný popis
Hovorí sa, že sila bez kontroly nič neznamená. Preto je Aim SLX vybavený odpruženou vidlicou s 100 mm, ktorá pohltí každú nerovnosť, a s možnosťou zamknutia na hladkých cestách. Spolu s výkonnými hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano, priľnavými 2,25-palcovými plášťami a pripravenosťou na budúce vylepšenie o teleskopickú sedlovku ti poskytuje dokonalú kontrolu. Široký rozsah prevodov Shimano 1x12 Deore efektívne premieňa každý tvoj šliapnutie na rýchly posun vpred. Kam sa vyberieš objavovať nabudúce?Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Veľkosť: | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL |
| Farba: | slateblack´n´black |
| Veľkosti: | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL, XXL |
| Vidlica: | SR Suntour XCM Disc, 100mm, Remote Lockout |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Kľuky: | ACID MTB Pro, 32T |
| Prehadzovač: | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-R, Rapidfire Plus |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Reťaz: | KMC X12 |
| Predný náboj: | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Zadný náboj: | Shimano FH-QC500-MS, QR, Centerlock |
| Plášte: | CUBE MTB, 2.25 |
| Ráfiky: | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Veľkosť kolies: | 27,5, 29 |
| Hlavové zloženie: | CUBE FPH868p, Tapered, Semi-Integrated |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Riadidlá: | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Gripy: | ACID Icon |
| Sedlo: | ACID Venec Lite |
| Sedlovka: | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Hmotnosť: | 15,1 |
| Pedále: | CUBE PP MTB |
| Stredové zloženie: | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Typ bicykla: | Mountainbike |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

