Cube Reaction Hybrid Pro 800 desertstone´n´driedherbs
Kód: 108250MPodrobný popis
Reaction Hybrid Pro spája univerzálnosť horského bicykla s plynulou jednoduchosťou ovládania vďaka pohonu Bosch a šikovnému dizajnu od CUBE. Či už ťa to ťahá na cesty alebo mimo nich, 800Wh batéria a výkonný, plynulý motor Bosch CX ti dodajú istotu. V kombinácii s 12-rýchlostným radením Shimano XT prekonáš každý kopec s ľahkosťou. A pri ceste späť ťa podržia silné 4-piestové hydraulické kotúčové brzdy Shimano a priľnavé plášte Schwalbe šírky 2.6". Nechýba ani vzduchová vidlica so zdvihom 120 mm (100 mm pri menších veľkostiach a Easy Entry modeloch) a teleskopická sedlovka s diaľkovým ovládaním pre ešte väčší komfort a kontrolu v drsnejšom teréne. Tento bike má všetko – zvyšok je už len na tebe.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | Aluminium Superlite, Gravity Casting Technology, Agile Ride Geometry, Boost148, Fully Integrated Battery, Advanced Internal Cabl |
| Materiál rámu: | Aluminium Superlite |
| Farba: | desertstone´n´driedherbs |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S, XXL |
| Veľkosti: | Classic: Size Split: 27.5: S // 29: M L XL XXL |
| Vidlica: | SR Suntour X1-32 LO-R Air, Tapered, 15x110mm, 120mm (27.5: 100mm) |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Reťaz: | KMC e12 |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 800 |
| Nabíjačka: | Bosch 2A |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Veľkosť kolies: | 27,5, 29 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect I |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Hybrid Perform |
| Sedlo: | ACID Sequence 160 |
| Sedlovka: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 25,6 |
| Pedále: | ACID PP Trekking |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

