Cube Reaction Hybrid Performance 600 plumgrey´n´black
Kód: 107142EMPodrobný popis
Objav svoju dobrodružnú stránku a nechaj sa viesť tam, kam ťa zavedie. Reaction Hybrid Performance prináša hladkú asistenciu až do 75 Nm vďaka motoru Bosch Performance, doplnenú o ľahko ovládateľné Shimano Cues 9-rýchlostné radenie a batériu s kapacitou 600 Wh. Výkonné hydraulické brzdy Shimano a priľnavé plášte Schwalbe Smart Sam 2,6" ti zabezpečia spoľahlivé brzdenie v akomkoľvek počasí. Odpružená vidlica so zdvihom 100 mm, pohodlné sedlo a rukoväte s objímkou ti zase zaručia komfort na dlhé kilometre. Nasleduj svoju zvedavosť...Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | Aluminium Superlite, Gravity Casting Technology, Agile Ride Geometry, Boost148, Fully Integrated Battery, Advanced Internal Cabl |
| Materiál rámu: | Aluminium Superlite |
| Farba: | plumgrey´n´black |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | Easy Entry: 27.5: S M L XL |
| Vidlica: | SR Suntour XCM34 NLO Coil, Tapered, 15x110mm, 100mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Prehadzovač: | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Radenie: | Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus |
| Kazeta: | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Reťaz: | KMC eGlide |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line 75Nm (BDU34) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 600 |
| Nabíjačka: | Bosch 2A |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Veľkosť kolies: | 27,5 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect I |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Hybrid Perform |
| Sedlo: | ACID Sequence 160 |
| Sedlovka: | CUBE Performance Post, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 25,8 |
| Pedále: | ACID PP Trekking |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

