Cube AMS ZERO99 C:68X Race 29 blackline
Kód: 833100LPodrobný popis
Výsledok na pódiu sa práve o niečo priblížil. Vďaka svojmu karbónovému rámu C:68X® a starostlivo vybraným komponentom nastavuje model AMS ZERO99 C:68X Race 29 štandard pre rýchlosť cross-country. Vpredu sa nachádza vidlica Fox 34 Float Performance SC so 110 mm presne riadeného zdvihu. Vzadu je spojená s tlmičom Fox Float SL Performance. Vybrali sme mimoriadne spoľahlivé prevody XT 1x12 od spoločnosti Shimano, pretože sú mimoriadne spoľahlivé. A pre istotu sme pridali aj zodpovedajúce hydraulické kotúčové brzdy Shimano XT. A kolesá Newmen Beskar 30 obuté do plášťov Schwalbe Racing Ray/Ralph 2,35 palca poskytujú hromadu priľnavosti a rýchle zrýchlenie. Na záver je tu ešte teleskopická sedlovka Fox Transfer, čo je všetko, čo potrebujete na to, aby ste na pretekárskej trati našli víťaznú výhodu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | C:68X® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, FSP 4-Link, Boost 148, UDH™ |
| Veľkosť: | 29: S, M, L, XL |
| Farba: | blackline |
| Veľkosti: | 29: S, M, L, XL |
| Vidlica: | Fox 34 SC Float Performance, 2-Position Remote, Tapered, 15x110mm, 110mm |
| Tlmič: | Fox Float SL Performance Elite, 190x40mm, 2-Position Remote |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Kľuky: | Shimano XT FC-M8100, 32T, Boost |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100, 10-51T |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Hlavové zloženie: | ACROS Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2", Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Predstavec: | Newmen Evolution SL 318.2, 31.8mm |
| Riadidlá: | Newmen Advanced 318.0, Carbon, 740mm |
| Gripy: | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Sedlo: | ACID Nuance SLT X Carbon |
| Sedlovka: | Fox Transfer Performance Elite 30.9mm |
| Hmotnosť: | 11,5 |
| Kolesa: | Newmen Beskar 30 light/light, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Stredové zloženie: | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Typ bicykla: | Mountainbike |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

