Cube AMS ONE11 C:68X Pro 29 electricorange´n´carbon
Kód: 834100LPodrobný popis
Trail nebude vedieť, čo ho zasiahlo. Superľahký karbónový rám AMS ONE11 C:68X Pro 29 s približne 110 mm zdvihu zadného a 120 mm zdvihu predného kolesa vám umožní mať všetko pevne pod kontrolou. O nerovnosti sa postará vidlica RockShox Recon Gold v spojení s tlmičom Deluxe Select+. Bezkonkurenčné prevody XT 1x12 od spoločnosti Shimano vám poskytnú ten správny pomer pre akýkoľvek scenár, zatiaľ čo sada kolies Newmen Performance 30 obutá do plášťov Maxxis Forekaster 2,4“ prenesie váš výkon na trať. A hydraulické kotúčové brzdy Magura MT Thirty udržia vašu rýchlosť pod kontrolou - pretože výkon bez kontroly nie je nič, však?Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | C:68X® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, FSP 4-Link, Boost 148, UDH™ |
| Veľkosť: | 29: S, M, L, XL |
| Farba: | electricorange´n´carbon |
| Veľkosti: | 29: S, M, L, XL |
| Vidlica: | RockShox Recon Gold RL Air, Tapered, 15x110mm, 120mm |
| Tlmič: | RockShox Deluxe Select+, 190x42.5mm |
| Brzdy: | Magura MT Thirty, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Kľuky: | Shimano XT FC-M8100, 32T, Boost |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano XT SL-M8100-R |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100, 10-51T |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Plášte: | Maxxis Forekaster, MaxxTerra/EXO, Tubeless Ready, 2.4 WT |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Hlavové zloženie: | ACROS Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2", Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Predstavec: | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Riadidlá: | Newmen Evolution SL 318.25, 760mm |
| Gripy: | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Sedlo: | ACID Nuance Lite |
| Sedlovka: | Cube Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 30.9mm |
| Hmotnosť: | 12,9 |
| Kolesa: | Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Stredové zloženie: | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Typ bicykla: | Mountainbike |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

