Cube Stereo Hybrid ONE77 HPC SLX 800 blackline
Kód: 103300LPodrobný popis
Náročné traily si vyžadujú odpruženie, ktoré im bude plne vyhovovať, preto sme Stereo Hybrid ONE77 HPC SLX vybavili vidlicou Fox Float 38 Rhythm a tlmičom Float X Performance. Spolu ponúkajú 170 mm pohlcujúceho zdvihu vpredu i vzadu a dostatok možností nastavenia, aby si si jazdu presne doladil podľa seba. Výkonný pohon Bosch CX a batéria PowerTube s kapacitou 800 Wh ti ticho a efektívne pridajú energiu pri šliapaní, vďaka legendárnemu 12-rýchlostnému systému Shimano XT 1x12. Na hornom ráme ti prehľad o všetkom dáva elegantný displej Kiox 400C. Mullet kolesá Newmen Performance 30 s obutím Continental Argotal vpredu a Kryptotal vzadu v šírke 2,4 palca držia perfektnú stopu, ktorú spoľahlivo zvládajú brzdy Shimano XT hydraulické kotúčovky. Pridaj k tomu ešte diaľkovo ovládanú teleskopku a máš recept na skvelú zábavu na veľkých horách.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Aluminium 6061 T6 Rear Triangle, Efficient Trail Control, FSP 4-Link, Agile Trail |
| Materiál rámu: | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| Farba: | blackline |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | S, M, L, XL |
| Vidlica: | Fox 38 Float Rhythm GRIP, Tapered, 15x110mm, E-Bike Optimized, 170mm |
| Tlmič: | Fox Float X Performance, 230x65mm, Adjustable LSR w/ 2-Pos. Lever |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8220, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 36T |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Reťaz: | KMC e12 |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 800 |
| Displej: | Bosch Kiox 400C |
| Nabíjačka: | Bosch 4A |
| Veľkosť kolies: | 27,5 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Fiber Insert |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Sedlo: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Sedlovka: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 24,7 |
| Pedále: | ACID PP MTB |
| Redukcia tlmiča: | Front: 30x8mm, Rear: DU-Bushing 12.7mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

