Cube Stereo Hybrid ONE77 HPC Race 800 willowgreen´n´black
Kód: 103110LPodrobný popis
Stereo Hybrid ONE77 HPC Race je stroj, ktorý si nepletie cesty s prechádzkou v parku. Už na prvý pohľad dáva jasne najavo, že tu ide o poriadnu jazdu – mullet setup s väčším predným a menším zadným kolesom, agresívna geometria a celkový postoj hovoria za všetko. Vnútri sa skrýva osvedčený motor Bosch Performance CX a poriadna dávka energie v podobe 800Wh PowerTube batérie – kombinácia, ktorá ťa vytiahne kamkoľvek, bez ohľadu na prevýšenie. Radenie Shimano XT s dvanástimi rýchlosťami funguje presne a hladko, či už šliapeš cez technické serpentíny alebo dávkuješ výkon na dlhom výšľape. Keď sa terén začne meniť na bojové pole, prichádza na rad podvozok – robustná vidlica Suntour Aion 38X spolu s tlmičom Triair 2CR držia kolesá na zemi aj tam, kde by si to čakal najmenej. Brzdenie má na starosti spoľahlivý systém Magura MT Louise, ktorý v kombinácii s plášťami Schwalbe Magic Mary vpredu a Big Betty vzadu (oba so šírkou 2,4 palca) prináša výborný grip a istotu v zjazdoch. A keď sa z trailu stane strmý freeride, pomôže ti teleskopická sedlovka s diaľkovým ovládaním – jedno kliknutie a si pripravený pustiť to dolu. Tento bike nepozná výhovorky. Len výzvy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Aluminium 6061 T6 Rear Triangle, Efficient Trail Control, FSP 4-Link, Agile Trail |
| Materiál rámu: | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| Farba: | willowgreen´n´black |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | S, M, L, XL |
| Vidlica: | SR Suntour Aion 38X 2CR Air, Tapered, 15x110mm, Lockout, 170mm |
| Tlmič: | SR Suntour TRIAir 2CR 230x65mm |
| Brzdy: | Magura Louise, Front 4-Piston/Rear 4-Piston, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 36T |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Reťaz: | KMC e12 |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 800 |
| Nabíjačka: | Bosch 2A |
| Veľkosť kolies: | 27,5 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Fiber Insert |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Sedlo: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Sedlovka: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 25,3 |
| Pedále: | ACID PP MTB |
| Redukcia tlmiča: | Front: 30x8mm, Rear: DU-Bushing 12.7mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

