Cube Stereo Hybrid ONE44 Pro 800 shiftblush´n´raisin
Kód: 102150MPodrobný popis
Si pripravený na poriadne výzvy na trailoch? Stereo Hybrid ONE44 Pro 800 je na ne pripravený na 110 %. So 140 mm zdvihom vzduchovej vidlice a zadného tlmiča Suntour drží široké plášte Schwalbe Nobby Nic 2.6" pevne na zemi, aby si mohol plynulo valcovať každý trail. Legenda medzi prevodmi, Shimano XT 1x12, prenesie tvoju silu tam, kde to najviac potrebuješ, a štvorpiestové hydraulické brzdy Shimano s 203 mm kotúčmi ti pomôžu udržať kontrolu nad rýchlosťou. A to je dobre, lebo motor Bosch CX s 800Wh batériou ti kedykoľvek podá až 100 Nm extra sily, keď to budeš najviac potrebovať. Vďaka Size Split nájdeš ideálnu veľkosť na mieru a montážne body SIC 2.0 ti umožnia jednoduchú premenu na touring či mestské presuny. Tento bike je pripravený vyraziť – a čo ty?Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | Aluminum Superlite, Gravity Casting Technology, Efficient Comfort Control, FSP 4-Link, Agile Comfort Geometry, Boost 148, UDH™, |
| Materiál rámu: | Aluminum Superlite |
| Farba: | shiftblush´n´raisin |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | Size Split: 27.5: S // 29: M L XL |
| Vidlica: | SR Suntour XCR36 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 140mm |
| Tlmič: | SR Suntour EdgeX R 205x60mm (27.5: 185x55mm), Rebound Adjust, Trunnion Mount |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 27.5: 36T // 29: 34T |
| Prehadzovač: | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Reťaz: | KMC e12 |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 800 |
| Nabíjačka: | Bosch 2A |
| Plášte: | Schwalbe Nobby Nic, Performance, 2.6 |
| Veľkosť kolies: | 27,5, 29 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect I |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Hybrid Perform |
| Sedlo: | ACID Venec EMTB Plus 145 |
| Sedlovka: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 26,8 |
| Pedále: | ACID PP MTB |
| Redukcia tlmiča: | Top: 54mm Trunnion Mount, Bottom: 22.2x8mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

