Cube Stereo Hybrid ONE22 Pro 800 night´n´chrome
Kód: 101110MPodrobný popis
Stereo Hybrid ONE22 Pro 800 ti dáva kontrolu do rúk. Výkonný pohon Bosch CX, ovládač Purion 200 a 800Wh batéria ti poskytujú dostatok podpory pri pedálovaní aj na dlhé výpravy. Vzduchová vidlica a zadný tlmič Suntour spolu s overenou geometriou CUBE zabezpečujú pohodlie ako keby si mal bicykel na zemi prilepený. Priľnavé plášte Schwalbe 2.6" a silné hydraulické brzdy Shimano ti pomôžu udržať rýchlosť pod kontrolou. Jednoduché radenie Shimano Cues 1x10 ťa vždy posunie dopredu. Je čas vyraziť za dobrodružstvom...Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | Aluminum Superlite, Gravity Casting Technology, Efficient Comfort Control, FSP 4-Link, Agile Comfort Geometry, Boost 148, UDH™, |
| Materiál rámu: | Aluminum Superlite |
| Farba: | night´n´chrome |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | Size Split: 27.5: S // 29: M L XL |
| Vidlica: | SR Suntour XCR34X 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 120mm |
| Tlmič: | SR Suntour EdgeX R 185x52.5mm, Rebound Adjust, Trunnion Mount |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kľuky: | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Prehadzovač: | Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Radenie: | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Kazeta: | Shimano Cues CS-LG300, 11-48T |
| Reťaz: | KMC eGlide |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 800 |
| Nabíjačka: | Bosch 2A |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Veľkosť kolies: | 27,5, 29 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect I |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem E-MTB 35, FPI-Link |
| Riadítka: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Gripy: | ACID Hybrid Perform |
| Sedlo: | ACID Venec EMTB Plus 145 |
| Sedlovka: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Hmotnosť: | 26,7 |
| Pedále: | ACID PP MTB |
| Redukcia tlmiča: | Top: 54mm Trunnion Mount, Bottom: 22.2x8mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

