Cube AMS Hybrid 177 C:62 AT 600X carbon´n´gold
Kód: 105300LPodrobný popis
Bicykel pre tímových jazdcov si vyžaduje komponenty, ktoré vydržia – doslova. Preto sme pri AMS Hybrid 177 C:62 AT 600X začali s hladkou a všestrannou vidlicou Fox 38 Float Factory a tlmičom Float X2 Factory. Elektronické radenie Shimano XT Di2 1x12 spolu s karbónovými kľukami RaceFace Era prenášajú silu tvojich nôh aj motoru Bosch CX-R priamo na trail. Ovládanie pohonu Bosch a 600Wh batérie máš pod palcom cez displej Kiox 400C. Nechýba teleskopická sedlovka a výkonné hydraulické brzdy Shimano XT, ktoré spolupracujú s plášťami Schwalbe Magic Mary a Albert 2.5" na kolesách Newmen Beskar 30, aby si mal vždy istotu a kontrolu. Skrátka kompletná výbava na veľké horské výjazdy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Značka bicykla: | Cube (dostupné v predajni v BB) |
| Kategória: | Mountainbike |
| Rám: | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Efficient Trail Control, FSP 4-Link. Agile Trail Geometry, Boost 148, UDH™, Fully |
| Materiál rámu: | C:68X® Monocoque Advanced Twin Mold Technology |
| Farba: | carbon´n´gold |
| Veľkosť rámu: | L, M, XL, S |
| Veľkosti: | S, M, L, XL |
| Vidlica: | Fox 38 Float Factory GRIPX2, Tapered, 15x110mm, E-Bike Optimized, 170mm |
| Tlmič: | Fox Float X2 Factory, 230x65mm, Adjustable HSC/LSC/HSR/LSR w/ 2-Pos. Lever |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8220, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kľuky: | Race Face ERA E-MTB, 36T |
| Prehadzovač: | Shimano XT Di2 RD-M8260-SGS, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Radenie: | Shimano XT Di2 SW-M8250-IR, Direct Attach |
| Kazeta: | Shimano XT CS-M8200, 10-51T |
| Reťaz: | Shimano XT CN-M8100 |
| ELEKTROPOHON: | Bosch Drive Unit Performance Line CX-R 100Nm (BDU38) |
| Batéria: | Bosch PowerTube 600 |
| Displej: | Bosch Kiox 400C |
| Nabíjačka: | Bosch 4A |
| Veľkosť kolies: | 27,5 |
| Hlavové zloženie: | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Fiber Insert |
| Predstavec: | Race Face Turbine R 35 |
| Riadítka: | Race Face ERA 35 |
| Gripy: | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Sedlo: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Sedlovka: | Fox Transfer Factory 31.6mm, Kashima Coated |
| Hmotnosť: | 21,4 |
| Pedále: | ACID PP MTB |
| Redukcia tlmiča: | Front: 30x8mm, Rear: w/o DU-Bushing 15 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Cube bicykle a elektrobicykle + CUBE doplnky

